KOŠÍK JE PRÁZDNÝ

 

CZ

 

 

 

 

PŘIHLÁŠENÍ

  |  

REGISTRACE

 

OLIVES

OLIVE OIL COLLECTION
Olivový olej se stal nestárnoucí klasikou na poli pěstící a ošetřující kosmetiky. Jeho blahodárné účinky na organismus, včetně kvality pokožky a vlasů, si užívají už staletí ženy na celém světě. Mimo jiné na olivovém oleji oceňují to, že se krásně snáší s každým typem pokožky, je šetrný a jemný.
Nechte se i vy hýčkat kvalitními přípravky OLIVE OIL COLLECTION s vysokým obsahem nejkvalitnějšího olivového oleje. Pro svou pleť obličeje, vlasy i pokožku celého těla nemůžete vybrat kosmetiku lépe.
Organický  olivový olej - olivovník je univerzální symbol míru, slávy, prosperity a krásy. Staří Řekové měli tradici darování malých sklenic s olivovým olejem cizincům, jako symbol jejich veliké civilizace a kultury. Olivový olej má několik skvělých vlastností-vyhlazuje pokožku, udržuje ji hydratovanou, zlepšuje její pružnost a zklidňuje zarudnutí a podráždění pokožky.
Plantasens olive active HP- moderní a přírodní řešení proti stárnutí pleti.
Obsahuje vysoké koncentrace skvalenu získaného z oliv (13%).
Skvalen je látka, která se přirozeně nachází v lidském těle - v pokožce a krvi, ale věkem jeho koncentrace klesá, nejrapidněji po 30. roce, 10% povrchu naší kůže je tvořených skvalenem -základní složky lidského mazu. Tato aktivní složka poskytuje pokožce obrannou bariéru a chrání pokožku před působením negativních vlivů UV záření a volných radikálů. Je velmi kompatibilní s pokožkou. Výborně ji hydratuje a je nesmírně příjemný na pleti. Pleť zůstane jemná, vláčná a není mastná.
Kyselina hyaluronová – Je klíčovou složkou kůže s rychlým a složeného akci – Má silný hydratační účinek, pomáhá k vyhlazení jemných vrásek a zlepšuje pružnost pokožky.
Creatine - koenzym přirozeně se nacházející v kůži. Funguje jako energetický zdroj  pro buňky. Urychluje buněčné funkce, posiluje obranné mechanismy pokožky a stimuluje syntézu kolagenu a ceramidů.
NG Evermat - reguluje sekreci kožního mazu, minimalizuje zvětšené póry, zmatňuje pokožku a účinně snižuje nežádoucí lesk, a také a vyhlazuje reliéf pokožky.
 

 

Maska na vlasy Vege Salad OLIVES dóza 500ml

Regenerační maska na vlasy VEGE SALAD pro suché a ošetřené vlasy. Inovativní receptura se 100% přírodním olivovým olejem, glycerinem a panthenolem. 

169,- Kč

 


ELLEMARE s.r.o.
Pančava 242 76001 Zlín 1
IČ: 03667766 DIČ: CZ03667766
Obchod ELLEMARE COSMETICS
Pančava 242 76001 Zlín 1
Otevřeno Po-Pá od 9.00 do 16.30
Až 17 parkovacích míst u prodejny.
Bezbariérový přístup.


KONTAKTNÍ ÚDAJE
Objednávky a reklamace ellemare@ellemare.eu
+420 603840583 Whats App
Velkoobchod ellemare@ellemare.eu
Kariéra e.sujanova@ellemare.eu

RYCHLÝ KONTAKT

 
 
 

code
 
 

U nás můžete zboží zaplatit mnoha způsoby:


Dobírkou | Platební kartou a v hotovosti v sídle firmy | Bankovním převodem | ONLINE platební kartou ihned po potvrzení objednávky

   
Copyright © 2021, ellemare.eu

Obchodní podmínky | GDPR | Právo na odstoupení od smlouvy | Formulář pro odstoupení od smlouvy | Reklamační řád