KOŠÍK JE PRÁZDNÝ

 

CZ

 

 

 

 

PŘIHLÁŠENÍ

  |  

REGISTRACE

 

VÍNA PLANTAŽE

Černohorská společnost 13.jul-Plantaže představuje více než půl století jednoho z největších a nejvýznamnějších producentů hroznů, vína a hroznové pálenky v jihovýchodní Evropě. Vlastní unikátní vinici v jediném komplexu o působivé ploše 2 300 ccm. ha. V současnosti Plantaže produkuje cc.22 milionů kilogramů hroznů ročně a prodává více než 16 milionů lahvových produktů ve více než 40 zemích světa.
Naše společnost jako jedna z nejúspěšnějších černohorských společností má tisíciletou černohorskou tradici vinohradnictví a vinařství a zaměřuje svou pozornost na autochtonní odrůdy vinné révy a autentické černohorské víno, odrážející černohorskou kulturu a ducha jedinečné oblasti, nacházející se mezi moře a hory. Ta vášeň ani po půl století nevyhasla.
Plantaže se pozná podle autentických vín vyrobených z autentických odrůd hroznů. Každé víno je jiné, protože bylo vyrobeno na konkrétním místě a v jedné vinici.
Říká se, že čas je nejcennější ze všech existujících věcí. U vína je čas také velmi důležitý. Doba, kdy hrozny rostou a kdy se zpracovávají na víno. Doba, kdy bylo víno ošetřováno a skladováno. Doba, kdy víno zraje. Je to více než půl století, co Plantaže věnuje veškerý svůj čas hroznům a vínu. Plantaže se proto umístila jako regionální lídr v této oblasti a má plnou pravdu, když poukazuje na to, že pokud je ve víně pravda, Plantaže je společnost, které se dá věřit.

 

Víno tiché bílé suché KRSTAČ Plantaže Černá Hora 0,75l Sklo

Lehká, svěží s minerálními tóny a velmi příjemnou, povzbuzující kyselinou.

199,- Kč

Víno tiché bílé suché CHARDONNAY Plantaže Černá Hora 0,75l Sklo

Světle zeleno-žlutá barva. Jeho buket je známý pro své svěží ovocné aroma zelených jablek a tropického ovoce. Chuť je harmonická, s ovocnými kyselinami, které mu dodávají výraznou svěžest.

199,- Kč

Víno tiché suché červené VRANAC Plantaže Černá Hora 0,75l sklo

Barva vína je intenzivně červená rubínová. Ve vůni výrazné aroma drobného bobulového ovoce, ostružin a borůvek s decentním, suchým kořením

199,- Kč

Víno tiché suché růžové ROSE Plantaže Černá Hora 0,75l Sklo

Víno má světle růžový odstín s krystalickou čirostí. Intenzivní vůně malin, rybízu a divoké růže. ODRŮDY VÍNA Vranac, Cabernet Sauvignon, Grenache. 

199,- Kč

Víno tiché suché červené Cabernet PLANTAŽE ČERNÁ HORA 0,75L Sklo

Tmavě červená rubínová barva vína. Na vůni výrazné, nasládlé aroma: ostružiny, černého rybízu, višní a třešní, doplněné tóny černého pepře.

199,- Kč

Víno tiché suché červené MERLOT PLANTAŽE Černá Hora 0,75l Sklo

Barva vína je tmavá, červená rubínová. Ve vůni výrazné aroma tmavého bobulového ovoce s převládajícím černým rybízem. 

199,- Kč

Víno tiché suché červené VRANAC PRO CORDE PLANTAŽE Černá Hora 14% 0,75l

Dobře vyvážené víno s výraznými taniny, které jsou jemně sladěny s tóny zralého červeného ovoce. Víno je plné a dlouhotrvající.´
Po sedmi letech výzkumu a desítkách různých mikro a makro pokusů byla na začátku 90. let navržena zcela nová technologie vinifikace a v roce 1993 byl uveden na trh Vranac se specifickým názvem ´Pro Corde(´pro srdce´). 

299,- Kč

 

 

Obchod ELLEMARE s.r.o.
Pančava 242 76001 Zlín 1
IČ: 03667766 DIČ: CZ03667766
Otevřeno Po-Pá od 9.00 do 16.00
Až 17 parkovacích míst u prodejny.
Bezbariérový přístup.


KONTAKTNÍ ÚDAJE
Objednávky a reklamace ellemare@ellemare.eu
+420 603840583 Whats App + Viber
Velkoobchod ellemare@ellemare.eu


RYCHLÝ KONTAKT

 
 
 

code
 
 

U nás můžete zboží zaplatit mnoha způsoby:


Dobírkou | Bankovním převodem  Platební kartou a v hotovosti v sídle firmy | Bankovním převodem 

   
Copyright © 2021, ellemare.eu

Obchodní podmínky | GDPR | Právo na odstoupení od smlouvy | Formulář pro odstoupení od smlouvy | Reklamační řád